Multiagencja ubezpieczeniowa - wiele firm w jednym biurze:

Inter Risk Generali generali agro
Uniqua Ergo hestia Hdi
allianz pzu logo warta logo
Inter compensa tarnobrzeg  

nnw tarnobrzegUmowy ubezpieczenia NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) dzieci i młodzieży szkolnej są dobrowolnymi umowami ubezpieczenia. Ważną kwestią jest to, że są one bardzo często zawierane w formie umowy ubezpieczenia grupowego na cudzy rachunek. Najczęściej umowę z ubezpieczycielem zawiera dyrekcja  szkoły lub przedszkola, która jest stroną umowy (ubezpieczającym), a ubezpieczonymi, na których rachunek zostaje ona zawarta są uczniowie. Zawarte w sposób przemyślany ubezpieczenie NNW może być bardzo pomocne w razie zaistnienia nieszczęśliwego wypadku. Z tego względu każdy powinien mieć wybór pomiędzy zawarciem umowy ubezpieczenia wskazywanej przez dyrekcję szkoły a skorzystaniem z innych ofert zakładów ubezpieczeń z zakresem ochrony ubezpieczeniowej, dostosowanym do indywidualnych potrzeb ubezpieczonych.

W związku z kontrowersjami wokół faktu, że część ubezpieczycieli pozostawia w placówce nawet kilkadziesiąt procent zebranej składki przez co oferowana ochrona może być w ramach składki płaconej przez rodzica ograniczana w stosunku do umowy ubezpieczenia zawieranej w wariancie indywidualnym poniżej przedstawiam propozycje polis indywidualnych. Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku przedszkolnym to w Interrisk otrzymasz jeszcze lepszą ofertę cenową.

Pamiętaj! Ubezpieczenie NNW jest dobrowolne. Nie masz obowiązku opłacania składki NNW w szkole czy przedszkolu. Nie masz również obowiązku pisania dyrekcji jakichkolwiek oświadczeń w związku z rezygnacją. TU jest pismo jakie z Ministerstwa Edukacji Narodowej już 2 lata temu otrzymali dyrektorzy placówek edukacyjnych.

1. Interrisk w wersji Ochrona Plus - TU do pobrania OWU

nnw interrisk

Dodatkowa zniżka przy ubezpieczeniu drugiego dziecka!

2. Generali - GO NNW Dziecko - TU do pobrania OWU.

nnw generali

W mojej ofercie są również ubezpieczenia NNW bez opcji dodatkowych. Jest to wersja zdecydowanie najtańsza i zapewniająca podstawowy zakres wypłat odszkodowania w związku z doznanym uszczerbkiem na zdrwoiu dziecka. Przykładowa oferta - kalkulacja z firmy Concordia.

nnw concordiaTU do pobrania OWU NNW Concordia.

Zapraszam do kontaktu.

(C) 2001 - 2024 Ubezpieczenia Acis.pl Piotr Kowalik w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies