Multiagencja ubezpieczeniowa - wiele firm w jednym biurze:

Inter Risk Generali generali agro
Uniqua Ergo hestia Hdi
allianz pzu logo warta logo
Inter compensa tarnobrzeg  

HDI prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Produkty:

Samochód - Ubezpieczenia komunikacyjne chronią kierowcę, pasażerów oraz pojazd przed skutkami awarii, wypadków i kolizji w trakcie podróży krajowych i zagranicznych.

Turystyczne - Ubezpieczenia turystyczne zapewniają kompleksową ochronę podczas pobytu za granicą w celu turystycznym / szkoleniowym / wykonywania pracy lub podczas pobytu na terenie Polski w celu amatorskiego uprawiania sportów

Dom - Ubezpieczenie skierowane jest do klientów indywidualnych zainteresowanych szeroką ochroną ubezpieczeniową swojego budynku lub mieszkania

 

Ubezpieczenie HDI firma to kompleksowe ubezpieczenie podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Ubezpieczenie oferuje duży wybór wariantów - można np. ubezpieczyć od ognia i innych żywiołów budynek wraz z mieniem albo tylko sam budynek.

Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych.Ubezpieczenia ogniowe zapewniają fundamentalną ochronę majątku przedsiębiorstwa przed skutkami o charakterze katastroficznym.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zapewnia ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub posiadanym mieniem.

(C) 2001 - 2024 Ubezpieczenia Acis.pl Piotr Kowalik w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies