Multiagencja ubezpieczeniowa - wiele firm w jednym biurze:

Inter Risk Generali Concordia
Uniqua Ergo hestia Hdi
allianz pzu logo warta logo
Inter compensa tarnobrzeg  

HDI prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Produkty:

Samochód - Ubezpieczenia komunikacyjne chronią kierowcę, pasażerów oraz pojazd przed skutkami awarii, wypadków i kolizji w trakcie podróży krajowych i zagranicznych.

Turystyczne - Ubezpieczenia turystyczne zapewniają kompleksową ochronę podczas pobytu za granicą w celu turystycznym / szkoleniowym / wykonywania pracy lub podczas pobytu na terenie Polski w celu amatorskiego uprawiania sportów

Dom - Ubezpieczenie skierowane jest do klientów indywidualnych zainteresowanych szeroką ochroną ubezpieczeniową swojego budynku lub mieszkania

 

Ubezpieczenie HDI firma to kompleksowe ubezpieczenie podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Ubezpieczenie oferuje duży wybór wariantów - można np. ubezpieczyć od ognia i innych żywiołów budynek wraz z mieniem albo tylko sam budynek.

Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych.Ubezpieczenia ogniowe zapewniają fundamentalną ochronę majątku przedsiębiorstwa przed skutkami o charakterze katastroficznym.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zapewnia ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub posiadanym mieniem.

Nasze biura na ulicy Moniuszki w TarnobrzegZapraszamy  do naszego
 biura w Tarnobrzegu

tel./fax.: 15 823 62 34

kom. 509673558

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

ul. Moniuszki 20, 39-400 Tarnobrzeg

poniedziałek-piątek: 8.00-17.00

sobota: 9.00-13.00

Nasze biuro w Nowej DębieZapraszamy także do współpracującego
 z nami biura w Nowej Dębie

tel./fax.: 15 846 33 40

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Al. Zwycięstwa 2, 39-460 Nowa Dęba

pon. - pt.: 9.30 - 16.30, sob.: 9.00 - 11.30

Agent firm: Ergo Hestia, HDI, Benefia, Concordia, InterRisk, Generali, Inter Polska, Warta, PZU, Uniqa

(C) 2001 - 2020 Ubezpieczenia Acis.pl Piotr Kowalik w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies