Multiagencja ubezpieczeniowa - wiele firm w jednym biurze:

Inter Risk Generali generali agro
Uniqua Ergo hestia Hdi
allianz pzu logo warta logo
Inter compensa tarnobrzeg  
Warto ubezpieczać się w renomowanych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Warto też czytać ten "drobny druczek", czyli Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Przede wszystkim jednak warto zastanowić się co i w jakim zakresie chcemy ubezpieczać. Nie warto na ubezpieczenia dobrowolne patrzeć wyłacznie przez pryzmat wysokości składki.
Audi R8
Dzisiaj skupię się na ubezpieczeniu Autocasco.
 
Przez media ubezpieczeniowe przetoczył się temat jednego z Towarzystw Ubezpieczeniowych, które próbowało wyprowadzić w pole swojego klienta. Doznał on szkody w postaci uszkodzenia pojazdu. Koszt naprawienia szkody w autoryzowanym serwisie przekraczał grubo średnią krajową. Klient mimo, że miał pełne prawo do takiego zakończenia likwidacji otrzymał przekazem pocztowym kwotę wyliczoną przez TU w wysokości nie przekraczającej minimalnej emerytury. Różnica pomiędzy tym co klientowi przysługiwało a tym co ubezpieczyciel próbował go zadowolić wyniosła około 80%.  Poszkodowany był jednak osoba świadomą tego, co może oczekiwać bo za to zapłacił przy zawieraniu umowy. Przy likwidacji szkody komunikacyjnej trzeba pamiętać o tym, by nie będąc w 100% pewnym tego, że przyznane odszkodowanie jest adekwatne do poniesionych strat nie godzić się na zamknięcie postępowania. Wszelkie propozycje Towarzystwa traktować  jako zaliczkę na poczet pełnego odszkodowania  i czytelnie informowac o tym Ubezpieczyciela.
(C) 2001 - 2024 Ubezpieczenia Acis.pl Piotr Kowalik w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies