Multiagencja ubezpieczeniowa - wiele firm w jednym biurze:

Inter Risk Generali generali agro
Uniqua Ergo hestia Hdi
allianz pzu logo warta logo
Inter compensa tarnobrzeg  

ochrona

Szanowni rodzice,

pismo mówiące o stanie formalno-prawnym dotyczącym możliwości zawierania umów grupowych NNW uczniów można pobrać w TYM miejscu.

Wynika z niego wprost, że na mocy obowiązującego prawa ani dyrektorzy ani rady rodziców nie mają możliwości zawarcia polisy grupowego ubezpieczenia NNW dla uczniów. Większość polis wygasła z ostatnim dniem sierpnia.

W związku z powyższym wychodząc na przeciw potrzebom związanym z zapewnieniem nalezytej ochrony swoim dzieciom proponuję wszystkim rodzicom zawarcie polis w wariantach indywidualnych, każdorazowo dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych.

W mojej ofercie posiadam bardzo szeroki zakres możliwości, mogę przygotowac zarówno ofertę najprostszą a przez to najtańszą (20-25zł rocznie) a także ofertę z wysoką sumą ubezpieczenia i bardzo szerokim zakresem (około 200zł w skali roku). Zakres ubezpieczenia może uwzględniać to, czego dotychczas nie uwzględniała większość ubezpieczeń - czyli odpowiedzialność za skutki zdarzeń podczas treningów i zawodów sportowych.

Zapraszam do kontaktu osobistego w jednym z dwóch biur w Tarnobrzegu: ul. Moniuszki 20 (pon-pt 8:00-17:00, sob 9:00-13:00) lub Mickiewicza 16 (biuro Ergo Hestia, otwarte pon-pt 8:00-16:00). Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem 509 673 558 możliwe również spotkanie w biurze przy ul. Moniuszki 20 także w innych godzinach.

(C) 2001 - 2024 Ubezpieczenia Acis.pl Piotr Kowalik w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka Prywatnosci | Polityka Cookies