Multiagencja ubezpieczeniowa - wiele firm w jednym biurze:

Inter Risk Generali Concordia
Uniqua Ergo hestia Hdi
allianz pzu logo warta logo
Inter compensa tarnobrzeg  

Podmioty lecznicze muszą posiadać ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej obejmującego ryzyko odpowiedzialności cywilnej za szkody związane z udzielaniem świadczeń zdrowotnych lub nieuzasadnionym zaniechaniem ich udzielania. Ponadto szpitale powinny wziąć pod uwagę ryzyko związane ze zdarzeniami związanymi z naruszeniem praw pacjenta oraz nowy tryb dochodzenia roszczeń przed wojewódzką komisją ds. orzekania o błędach medycznych. Nowe przepisy obowiązują od 1 stycznia 2012 r.

Ustawa z 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, na ZOZ publiczne i niepubliczne, lekarzy oraz pielęgniarki, prowadzących indywidualną praktykę medyczną nakłada obowiązek posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej odpowiadający wymogom określonym w art. 24 wymienionej ustawy. Polisa ubezpieczeniowa musi obejmować ryzyko odpowiedzialności cywilnej za szkody związane z udzielaniem świadczeń zdrowotnych lub nieuzasadnionym zaniechaniem ich udzielania. Musi także obejmować ryzyka związane ze zdarzeniami związanymi z naruszeniem praw pacjenta, wymienionymi w znowelizowanej ustawie z 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

Ten drugi zakres ryzyka obowiązuje w przypadku polis podmiotów prowadzących działalność leczniczą poza lekarzami i pielęgniarkami.Podyktowane to jest nowymi zasadami odpowiedzialności za naruszenie praw pacjenta i specjalnym trybem przypisywania odpowiedzialności i ustalania odszkodowania.

Nasze biura na ulicy Moniuszki w TarnobrzegZapraszamy  do naszego
 biura w Tarnobrzegu

tel./fax.: 15 823 62 34

kom. 509673558

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

ul. Moniuszki 20, 39-400 Tarnobrzeg

poniedziałek-piątek: 8.00-17.00

sobota: 9.00-13.00

Nasze biuro w Nowej DębieZapraszamy także do współpracującego
 z nami biura w Nowej Dębie

tel./fax.: 15 846 33 40

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Al. Zwycięstwa 2, 39-460 Nowa Dęba

pon. - pt.: 9.30 - 16.30, sob.: 9.00 - 11.30

Agent firm: Ergo Hestia, HDI, Benefia, Concordia, InterRisk, Generali, Inter Polska, Warta, PZU, Uniqa

(C) 2001 - 2019 Ubezpieczenia Acis.pl Piotr Kowalik w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.